Nadchodzące promocje: zobacz, jak być zawsze na bieżąco z aktualnymi obniżkami i wyprzedażami. Praktyczne podpowiedzi!
Promocje – kto ich nie lubi? Kupowanie więcej za mniej to czysta przyjemność! Ale żeby móc z niej skorzystać, trzeba znać sekretne sztuczki. Poznaj sprawdzone tricki, dzięki którym nie przegapisz nadchodzących promocji w sklepach!
Życie smart shoppera ciągnie się od promocji do promocji. Niemal każdego dnia w różnych sklepach pojawiają się gigantyczne obniżki, dzięki którym wybrane produkty możesz kupić taniej nawet o 25%, 50% lub nawet 90%! Okazuje się jednak, że z najlepszych okazji korzystają tylko nieliczni – ci, którzy mają czas, aby regularnie porównywać ceny i wyczekiwać okazji. Co trzeba zrobić, aby już nigdy nie przepłacać? Wystarczy poświęcić 10 minut na odpowiednie przygotowanie… i gotowe! Informacje o najgorętszych dealach będą przychodzić wprost na Twój komputer!
Jak to zrobić? To bardzo proste:
Osoby współtworzące naszą społeczność regularnie publikują informacje o takich okazjach jak:
O tych wszystkich ofertach nie dowiesz się ze sklepowych newsletterów, dlatego nie warto zwlekać! Zapisz się na newsletter Wydawaj Dobrze i otrzymuj regularnie informacje o ukrytych okazjach specjalnych!
W końcu każdy z nas spędza w mediach społecznościowych co najmniej godzinę dziennie. Czemu zatem nie poświęcić tego czasu na poszukiwanie informacji o tym, co można kupić w jeszcze lepszej cenie?
A w gratisie czeka szereg atrakcji, takich jak gry słów na oficjalnym profilu Lidl na Facebooku
Po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywać informacje o najgorętszych okazjach. Z reguły tego typu oferty pojawiają się raz na kilka dni, dlatego nie musisz obawiać się nachalnych ogłoszeń. A jeżeli wcześniej nie wyraziłeś zgody na push, po prostu wyczyść pliki cookies w swojej przeglądarce, odwiedź naszą stronę i kliknij przycisk, który pozwoli Ci mieć pierwszeństwo w informacjach o mistrzowskich promocjach!
Oczywiście w tanim kupowaniu nie chodzi o wybieranie starszych, mniej sprawnych modeli. Warto jedynie pamiętać, że nadchodzące promocje kierują się logiką popytu i podaży. Jak przekuć tę wiedzę na oszczędzanie? Zajrzyj do naszych artykułów, w których na konkretnych przykładach pokazujemy, że wiedza pozwala kupować za bezcen!
Życie smart shoppera ciągnie się od promocji do promocji. Niemal każdego dnia w różnych sklepach pojawiają się gigantyczne obniżki, dzięki którym wybrane produkty możesz kupić taniej nawet o 25%, 50% lub nawet 90%! Okazuje się jednak, że z najlepszych okazji korzystają tylko nieliczni – ci, którzy mają czas, aby regularnie porównywać ceny i wyczekiwać okazji. Co trzeba zrobić, aby już nigdy nie przepłacać? Wystarczy poświęcić 10 minut na odpowiednie przygotowanie… i gotowe! Informacje o najgorętszych dealach będą przychodzić wprost na Twój komputer!
Co znajdziesz w tym artykule?
- 1. Poradnik taniego kupowania – gdzie szukać promocji?
- 2. Nadchodzące promocje – 8 sprawdzonych porad ekspertów
- 2.1. 1.Zapisz się na newslettery Twoich ulubionych sklepów internetowych
- 2.2. 2. Zapisz się na newsletter Wydawaj Dobrze
- 2.3. 3. Śledź media społecznościowe ulubionych sklepów
- 2.4. 4. Wyraź zgodę na powiadomienia push
- 2.5. 5. Czytaj gazetki promocyjne
- 2.6. 6. Szukaj kodów rabatowych
- 2.7. 7. Wiedz, kiedy opłaca się kupować
- 2.8. 8. Poszerzaj wiedzę o sprytnych technikach wykorzystywanych przez sklepy
- 3. Jak nie ominąć nadchodzących promocji w sklepach? Kto próbuje, ten zyskuje!
Poradnik taniego kupowania – gdzie szukać promocji?
Prawidłowa odpowiedź na to pytanie brzmi: wszędzie. Każdy sklep oferuje swoim klientom wielkie wyprzedaże, dlatego tanie kupowanie jest możliwe zarówno w Twojej ulubionej drogerii, jak i w sklepie spożywczym czy sklepie z ubraniami. Co prawda czasami smart shopperzy mają łatwiej – niektóre sklepy mają stały kalendarz obniżek cen – ale tak naprawdę z naszymi poradami uda Ci się kupować taniej w każdym polskim i zagranicznym sklepie internetowym. Jak przestać przepłacać? Sprawdź 8 najlepszych porad, dzięki którym zaoszczędzisz już dziś!Nadchodzące promocje – 8 sprawdzonych porad ekspertów
1.Zapisz się na newslettery Twoich ulubionych sklepów internetowych
Czy wiesz, że w ramach nadchodzących promocji w Home&You do zgarnięcia będą bony o wartości 100 zł za każde zakupy za min. 100 złotych? Albo, że w ramach ofert specjalnych w sklepach z RTV i AGD możesz liczyć nawet na kilka tysięcy złotych rabatu? Być może w zalewie informacji takie przecieki mogły Ci umknąć… i nic w tym dziwnego, w końcu kto by miał czas na to, żeby każdego dnia sprawdzać informacje o ofertach na stronie sklepu? Ale jako smart shopper nie musisz marnować swojego czasu – zamiast sprawdzać informacje o najlepszych ofertach, po prostu zapisz się na newslettery ulubionych sklepów i pozwól, aby newsy o obniżkach cen przychodziły bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!Jak to zrobić? To bardzo proste:
- wejdź na stronę ulubionego sklepu
- w polu „Newsletter” wpisz swój adres e-mail
- potwierdź chęć dołączenia do newslettera w wiadomości na skrzynce
Warto wiedzieć: aby uniknąć bałaganu w swojej skrzynce mailowej, załóż oddzielną pocztę do promocji w sklepach albo ustaw automatyczne przekierowanie maili z ofertami do oddzielnego folderu. W ten sposób zapanujesz nad wszystkimi wiadomościami!
2. Zapisz się na newsletter Wydawaj Dobrze
Dołączenie do grona newsletterowiczów Twoich ulubionych sklepów to nie wszystko! Co prawda w wiadomościach z informacjami o bieżących promocjach znajdziesz dużo ciekawych okazji… ale gorących deali cenowych jest znacznie więcej (i wiedzą o nich tylko nieliczni). Jak to możliwe? To bardzo proste – wiele sklepów organizuje ukryte promocje, o których wiedzą tylko osoby śledzące social media danej marki lub pracownicy sklepu. Dlatego w naszym serwisie co i rusz pojawiają się niepowtarzalne okazje dodawane przez samych użytkowników!Osoby współtworzące naszą społeczność regularnie publikują informacje o takich okazjach jak:
- testowanie produktów za darmo,
- bezpłatne próbki kosmetyków i żywności,
- sposoby na oszczędzanie dzięki programom lojalnościowym,
- promocje bankowe,
- najlepsze okazje zakupowe,
- nagłe spadki cen.
O tych wszystkich ofertach nie dowiesz się ze sklepowych newsletterów, dlatego nie warto zwlekać! Zapisz się na newsletter Wydawaj Dobrze i otrzymuj regularnie informacje o ukrytych okazjach specjalnych!
3. Śledź media społecznościowe ulubionych sklepów
Profile znanych marek na Instagramie, Facebooku czy TikToku to nie tylko dodatkowa przestrzeń reklamowa, lecz także interesujące źródło informacji. Znajdziesz tam zarówno informacje o najpopularniejszych produktach, jak i pomysły na stylizacje (w przypadku marek odzieżowych) lub przepisy (w przypadku sklepów spożywczych). A ponadto czeka na Ciebie mnóstwo przecieków na temat nadchodzących obniżek cen!W końcu każdy z nas spędza w mediach społecznościowych co najmniej godzinę dziennie. Czemu zatem nie poświęcić tego czasu na poszukiwanie informacji o tym, co można kupić w jeszcze lepszej cenie?
A w gratisie czeka szereg atrakcji, takich jak gry słów na oficjalnym profilu Lidl na Facebooku
4. Wyraź zgodę na powiadomienia push
Na niektóre promocje można się przygotować, ale wiele najciekawszych ofert wymaga od nas refleksu. Okazje życia są dostępne tylko przez kilkanaście minut lub do wyczerpania zapasów, dlatego wtedy liczy się refleks. Aby nie przespać najlepszych ofert, wyraź zgodę na powiadomienia push w naszym serwisie. Podczas pierwszej wizyty na stronie zobaczysz komunikat o następującej treści:Po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywać informacje o najgorętszych okazjach. Z reguły tego typu oferty pojawiają się raz na kilka dni, dlatego nie musisz obawiać się nachalnych ogłoszeń. A jeżeli wcześniej nie wyraziłeś zgody na push, po prostu wyczyść pliki cookies w swojej przeglądarce, odwiedź naszą stronę i kliknij przycisk, który pozwoli Ci mieć pierwszeństwo w informacjach o mistrzowskich promocjach!
5. Czytaj gazetki promocyjne
Jak to możliwe, że wszyscy wiedzą z wyprzedzeniem o takich ofertach jak crocsy w Lidlu za 59 złotych, maseczki 4F za 5,99 złotych albo 12 piw gratis w Biedronce? Do tego nie trzeba telepatii ani żadnych znajomości… wystarczy uważne czytanie gazetek promocyjnych, które pojawiają się co kilka dni w sklepowych gablotach i na stronach internetowych niemal wszystkich hipermarketów. Nie chce Ci się iść do sklepu i zbierać tony makulatury? W takim razie czytaj wygodnie gazetki sklepowe bez konieczności wychodzenia z domu! W specjalnej zakładce Gazetkiw WydawajDobrze publikujemy co kilka dni wszystkie wydania katalogów promocyjnych. Po prostu wybierz sklep, który Cię interesuje, sprawdź, czy czytasz aktualne wydanie… i gotowe!Warto wiedzieć: Dzięki naszej stronie nie ominie Cię gazetka Netto, Biedronki, Lidla, Żabki, Dino, Leroy Merlin, Obi, Rossmanna, IKEA i wielu innych!
6. Szukaj kodów rabatowych
Nadchodzące promocje w sklepach to nośny temat, ale trzeba pamiętać, że regularne wyprzedaże to nie wszystko. Tak naprawdę nie musisz czekać na wielkie wietrzenie magazynów – szansę na jeszcze tańsze kupowanie masz na wyciągnięcie ręki dzięki regularnie aktualizowanej liście kodów rabatowych do niemal wszystkich sklepów online. Dzięki naszym kuponom zniżkowym skorzystasz z takich okazji jak:- kupony kwotowe nawet do 500 zł na zakupy
- kody rabatowe do -50% na wybrany asortyment
- kody na darmową dostawę
- dodatkowe bonusy dla osób posiadających kartę stałego klienta
- promocje urodzinowe dla tych, którzy robią zakupy w urodziny
7. Wiedz, kiedy opłaca się kupować
Czy wiesz, że najlepszym momentem na kupowanie dekoracji bożonarodzeniowych oraz markowych czekoladek ze świątecznymi motywami, jest początek stycznia, tuż po prawosławnym Bożym Narodzeniu? Albo, że sklepy odzieżowe mają specjalne kalendarze, zgodnie z którymi ceny spadają najpierw o 25% i 40%, a potem nawet o 60% lub 80%? Tego typu informacje wbrew pozorom nie wymagają eksperckiej wiedzy – w naszym serwisie regularnie piszemy o tym, kiedy najlepiej szukać aktualnych promocji. Tym bardziej że w wielu sklepach oferty specjalne są bardzo schematyczne:- nadchodzące promocje w Rossmannie (takie jak promocja Rossmann 2+2) odbywają się co kilka miesięcy
- największe przeceny w Aliexpress pojawiają się 11 listopada z okazji Dnia Singla oraz pod koniec marca w ramach Urodzin Aliexpress
- w Lidlu i Biedronce nowe okazje są dostępne aż 2 razy w tygodniu
- Media Markt oferuje największe obniżki w czasie Black Friday i tuż przed nim
8. Poszerzaj wiedzę o sprytnych technikach wykorzystywanych przez sklepy
Można powiedzieć, że tanie kupowanie to wojna. Sklepy próbują przekonać nas wszystkimi możliwymi sposobami, że taniej już nie będzie – a klienci muszą ocenić, kiedy mamy do czynienia z blefem. Prawda jest w końcu taka, że sprzedawcom zależy na pozbyciu się zalegającego towaru, więc prędzej czy później ceny spadną.Weźmy pod uwagę przykład smartfonów iPhone. Ceny modeli najnowszej generacji są najwyższe tuż po premierze (w październiku i listopadzie), natomiast wraz z upływem czasu spadają. Najbardziej opłacalnym momentem jest zakup rok po premierze, kiedy na rynku obecna jest nowa generacja – wówczas starsze iPhone’y tanieją nawet o 1000 złotych!
Oczywiście w tanim kupowaniu nie chodzi o wybieranie starszych, mniej sprawnych modeli. Warto jedynie pamiętać, że nadchodzące promocje kierują się logiką popytu i podaży. Jak przekuć tę wiedzę na oszczędzanie? Zajrzyj do naszych artykułów, w których na konkretnych przykładach pokazujemy, że wiedza pozwala kupować za bezcen!
- Nocna wyprzedaż: co to jest, jakie sklepy organizują i co można upolować w promocji?
- Promocje na AGD: kiedy są największe wyprzedaże na pralki, zmywarki i inne sprzęty domowe?
- Telewizory: promocje i wyprzedaże. Jak szukać najlepszych, kiedy i gdzie kupować TV dla siebie?
- Kiedy zaczynają się wyprzedaże zimowe, letnie, jesienne i wiosenne? W jakich terminach polować na największe przeceny?
- Wietrzenie i czyszczenie magazynów: kiedy jest, na czym polega i jak szukać takich wyprzedaży?