Erli: opinie o sklepie, oferta i promocje - czy warto tu kupować?

Erli: opinie o sklepie, oferta i promocje - czy warto tu kupować?

Erli.pl to platforma e-commerce, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Warto podkreślić, że działa ona podobnie do serwisów aukcyjnych, więc zdecydowana większość osób nie będzie miała problemu ze złożeniem zamówienia. Serwis funkcjonuje w oparciu o proste i zrozumiałe zasady, co pozwala uniknąć zbędnych problemów. Baza ofert powiększa się z miesiąca na miesiąc. Wysoka różnorodność asortymentu ułatwia znalezienie ciekawych produktów.

W sieci można znaleźć całkiem sporo opinii o Erli. Warto wiedzieć, że omawiana platforma miała swój debiut w 2021 roku, więc całkiem niedawno. Nie jest ona jeszcze tak popularna, jak konkurencyjne serwisy, jednak wszystko może się zmienić. Korzystne warunki zachęcają sprzedających do rozpoczęcia działalności w tym miejscu.

 • Chcesz dowiedzieć się więcej?
 • Nie wiesz, czy zakupy na tej stronie są bezpieczne?
 • A może chciałbyś wystawić własną ofertę?

Zapoznaj się z dalszą częścią publikacji, gdzie znajdziesz niezbędne informacje!


Co to jest Erli?


Erli.pl to platforma handlowa, która na pierwszy rzut oka przypomina serwisy aukcyjne. Już na samym początku należy podkreślić, że nie jest to klasyczny sklep internetowy. Trzeba wiedzieć, że serwis zrzesza wielu różnych sprzedawców, co przekłada się na wyjątkowo zróżnicowane oferty. Można powiedzieć, że łączy on sprzedających oraz kupujących, a także nadzoruje bezpieczeństwo transakcji.

Liczne opinie o sklepie Erli dowodzą, że nie jest on kopią innych serwisów aukcyjnych. Na chwilę obecną sprzedawać mogą tutaj wyłącznie osoby posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą. W większości przypadków są to sklepy, które działają również na innych platformach e-commerce. Oznacza to, że osoby prywatne nie mogą wystawić własnych ogłoszeń. Takie rozwiązanie posiada zarówno zalety, jak i wady.


Czy Erli.pl jest bezpieczne?


Jak już wspomniano, sprzedaż na Erli mogą rozpocząć wyłącznie zarejestrowane podmioty. Jest to korzystne z punktu widzenia kupującego, który obawia się próby oszustwa. Transakcja wiąże się z niższym ryzykiem zmarnowania pieniędzy. Firmy ustalają konkretne warunki zwrotu, wymiany czy reklamacji. Zupełnie inaczej jest w przypadku zakupu od osoby prywatnej.


Platforma Erli nie ponosi bezpośredniej odpowiedzialności za sprzedawane produkty. Kupujący musi więc wszelkie roszczenia kierować do sprzedawcy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że obsługa serwisu zajmuje się rozwiązywaniem zgłoszonych sporów.W takiej sytuacji konieczne jest dokładne przedstawienie danej sprawy. Kupujący nie musi obawiać się, że w przypadku potencjalnych nieprawidłowości zostanie pozbawiony wsparcia.


Czy Erli jest legit?


Niejedna osoba zadaje sobie powyższe pytanie. Prawdą jest, że prezentowana platforma weryfikuje sprzedawców, co minimalizuje ryzyko zaistnienia oszustwa. W Polsce sprzedaż podróbek i replik jest zakazana. Firma, która posiadałaby takie towary w swojej ofercie, mogłaby ponieść za to konsekwencje. Nie oznacza to jednak tego, że warto jest robić zakupy bez zastanowienia. Dotyczy to w szczególności produktów o wysokiej wartości.

 • Przed złożeniem zamówienia dobrze jest dokładnie przeczytać opis towaru, tak aby upewnić się, że jest on oryginalny. Jeśli sprzedający nie udzielił takiej informacji, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby napisać do niego wiadomość.
 • Może okazać się, że dany sprzedawca posiada własną stronę internetową lub konto w innym serwisie e-commerce. Warto sprawdzić opinie na jego temat.
 • W przypadku, gdy odebrany produkt okazał się repliką, to należy zgłosić problem obsłudze Erli. Konsultant z pewnością przedstawi dalszy tok postępowania.
 • Jeśli nie potrafisz zweryfikować autentyczności danego towaru, to skontaktuj się ze sprzedającym. W takiej sytuacji lepiej rozważyć zwrot, który przysługuje każdej osobie kupującej w sieci.

erli główna

Dlaczego Erli przyciąga sprzedających?


Lista firm sprzedających na Erli sukcesywnie się powiększa. Należy przyznać, że serwis dba o zadowolenie użytkowników. Oczywistym jest, że platforma dopiero się rozwija, a więc stara się pozyskać sprzedających i kupujących na wiele różnych sposobów. Największą zaletą jest relatywnie niska prowizja od sprzedaży. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą obniżyć koszty prowadzenia działalności, a tym samym zacząć zarabiać więcej.

Najwięcej przywilejów czeka na użytkowników PRO, którzy zdecydują się wykupić miesięczny abonament. Sprzedający, który rozpocznie działalność w trakcie okresu promocyjnego może liczyć na kilka miesięcy darmowego zwiększenia poziomu konta. Po zakończeniu promocji należy wykupić abonament lub powrócić na niższy poziom. Trzeba jednak zastanowić się, czy jest to opłacalne. Wyższy level sprzedającego wiąże się z m.in. dedykowanym programem dostaw, banerami reklamowymi na strony internetowe, czy funkcją darmowego promowania wybranych ofert.


Co mogą zyskać osoby kupujące na Erli?


Osoby kupujące na Erli mogą liczyć na szeroki wybór artykułów z wielu różnych kategorii. Z uwagi na niższą prowizje bardzo często są one tańsze niż w sklepach konkurencyjnych. Za każde zamówienie przyznawane są e-punkty, które można wymieniać na nagrody. Po uzbieraniu wskazanej liczny punktów można skorzystać z np. vouchera wakacyjnego o wartości przekraczającej tysiąc złotych. Należy jednak podkreślić, że to Erli ustala regulamin promocji (np. miejsce i czas trwania urlopu, a także maksymalną liczbę uczestników wycieczki).


Niezaprzeczalnym atutem jest opcja płatności ratalnej PayU. Zerowe oprocentowanie zwalnia kupującego z nadprogramowych kosztów. Z pewnością przypadnie to do gustu osobom planującym duże zakupy przy ograniczonym budżecie.Co można znaleźć w ofercie Erli.pl?


Asortyment Erli stale się rozbudowuje - pomimo tego, że platforma działa od niedawna, to w ofercie znajduje się tysiące produktów. Znacznym udogodnieniem jest fakt, że zostały one podzielone na kategorie, takie jak np.:
 • artykuły dziecięce,
 • odzież,
 • dom i ogród,
 • sport i turystyka,
 • artykuły motoryzacyjne,
 • książki i komisy,
 • elektronika.

Z serwisem współpracuje już kilkuset sprzedawców, a liczba ta powiększa się z miesiąca na miesiąc. Praktyczna wyszukiwarka wpływa na wysoki komfort korzystania ze strony. Wystarczy kilka sekund, aby sprawdzić, czy potrzebny artykuł jest dostępny. Nie ma znaczenia, czy poszukujesz nowych opon do samochodu, smoczka dla niemowlaka, czy myszki komputerowej!


Jak wyglądają dostawy i zwroty na Erli?


Dostawa zamówienia na Erli wygląda niemal identycznie, jak w sklepach konkurencyjnych. Jeszcze przed dokonaniem zakupu dobrze jest sprawdzić, jakie opcje oferuje dany sklep. Opłaca się zakupić kilka przedmiotów u jednego sprzedawcy, gdyż dzięki temu można zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Może okazać się, że dostawa jest darmowa w przypadku, gdy wartość zamówienia przekroczy wskazaną kwotę. Trzeba wziąć pod uwagę, że to ogłoszeniodawca ustala warunki dostawy, a więc w każdym przypadku mogą być one nieco inne.

Dotyczy to również zwrotu, wymiany czy reklamacji towaru. Nawiązanie kontaktu ze sprzedawcą może znacząco ułatwić przebieg sprawy. Należy jednak pamiętać, że każdy konsument ma prawo do tego, aby odesłać zakupione produkty bez podania przyczyny. Dotyczy to artykułów nieużywanych, które posiadają komplet metek i fabrycznych zabezpieczeń. Zwrot musi nastąpić w określonym terminie (zwykle 14-30 dni).


Gdzie szukać kodów rabatowych do Erli?


Atrakcyjne ceny wielu towarów zachęcają do złożenia zamówienia w serwisie Erli. Osoby rozsądnie inwestujące gotówkę powinny polować na promocje i okazje, dzięki którym można zyskać jeszcze więcej!

Pomoże w tym nasza strona - można tutaj znaleźć najświeższe informacje o ofertach specjalnych. Przypadnie to do gustu oszczędnym użytkownikom, którzy chcą skończyć z przepłacaniem. Warto mieć świadomość, że kupony zniżkowe mogą pojawić się w najmniej spodziewanym momencie. Trzeba zachować czujność i obserwować kupony rabatowe do Erli!


Opinie o sklepie Erli


"Opinie znalezione na forach potwierdzają, że platforma sprzedażowa Erli jest bardzo podobna do serwisów aukcyjnych. Nie oznacza to jednak, że strony działają na identycznych zasadach! Użytkownicy mogą liczyć na zupełnie inne udogodnienia. Sprzedawcy zyskują niższą prowizję i tańszy abonament, co zachęca do rozpoczęcia działalności w serwisie. Umożliwia to obniżenie cen - jest to zaletą dla kupujących."

"Erli weryfikuje sprzedawców, tak aby osiągnąć możliwie najwyższy stopień bezpieczeństwa transakcji. Na portalu można znaleźć towary znanych i cenionych marek. Kupujący musi jednak pamiętać o rozsądnym inwestowaniu gotówki. Każdy zakup przez internet wiąże się z mniejszym lub większym ryzykiem. Należy dokładnie sprawdzić interesującą ofertę, a także opinie na temat sklepu. Sprzedający, który nie może pochwalić się dobrymi ocenami, nie jest godny zaufania."

"Kupujący może utworzyć konto na Erli w ciągu kilku minut. Jest to banalnie proste zadanie, które nie generuje zbędnych formalności. Wystarczy jedynie podać podstawowe dane, a aktywacja następuje natychmiast. Trzeba dodać, że rejestracja jest darmowa. Nie trzeba także płacić za posiadanie konta."

"Erli nie jest tradycyjnym sklepem online, a więc wszelkie kwestie związane z transakcją należy omawiać ze sprzedającym. W sytuacji, gdy dojście do porozumienia jest niemożliwe, należy zgłosić problem do obsługi serwisu. Zajmie się ona rozpatrzeniem danej sprawy. Warto być przygotowanym na dostarczenie materiałów dowodowych (np. zdjęć produktów stanowiących przyczynę sporu), ponieważ są one niezbędne do tego, aby udowodnić swoje racje."
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 1076

Polecane artykuły

Empik Premium: co to jest, jakie są ceny i czy warto skorzystać?
Chociaż Empik posiada własny program lojalnościowy (Karta Mój Empik), to jednak od sierpnia 2019 r. klienci sieci mogą korzystać z absolutnie nieznanego wcześniej na rynku rozwiązania – subskrypcji Empik Premium.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 13492
Karta podarunkowa jako prezent: czy bon na zakupy to dobry upominek?
Okazji, aby wręczyć prezent, jest wiele: Boże Narodzenie, urodziny, imieniny, ślub czy komunia to tylko niektóre z sytuacji, w których wypada wręczyć podarunek.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 4953
Wyprzedaż garażowa: co to jest i jak znaleźć atrakcyjną w swoim mieście w 2020?
Co to jest wyprzedaż garażowa? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają trudności osoby, które są na bieżąco z amerykańską popkulturą.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 11901
Promocje urodzinowe: co można otrzymać z okazji swojego święta i które sklepy oferują najlepsze zniżki?
Jest taki jeden dzień w roku, kiedy każdy z nas jest w centrum uwagi. Telefony od rodziny i znajomych nie przestają dzwonić, nie nadążamy z odpowiadaniem na wiadomości z życzeniami w mediach społecznościowych, ludzie wokoło uśmiechają się i śpiewają „Sto lat”, a ręce uginają się od prezentów i kwiatów. Ale czy wiesz, że w dniu swoich urodzin możesz liczyć na coś więcej, niż uwagę ze strony najbliższych?
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 36229

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Wykorzystujemy ciasteczka(ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowanie serwisu do indywidualnych preferencji oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia, szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie